Kalkulacja zamówienia

Z pomocą narzędzi na stronach z ofertą produktów kaszerowanych (tekturowych) samodzielnie obliczysz cenę poszczególnych produktów. Jeśli interesuje Cie zamówienie w konfiguracji, której nie znajdujesz na tej stronie, wówczas napisz zapytanie korzystając z formularza.

Uważasz, że nasze ceny są za wysokie? Napisz zapytanie określając zakres interesującego Cię zamówienia. W miarę możliwości (szczególnie przy większych zamówieniach) staramy się proponować atrakcyjne rabaty.

Zamówienie

Aby dokonać zamówienia wyślij zamówienie z pomocą formularza kontaktowego. Otrzymasz potwierdzenia zamówienia oraz makietę do przygotowania projektu graficznego.

Projekt graficzny

Ceny podane na stronie nie zawierają projektu graficznego. Do druku przesyłasz nam swój projekt wykonany według naszych makiet. Jeśli nie masz swojego projektu, możemy za dopłatą wykonać projekt dla Ciebie. Szczegóły znajdziesz w sklepie online w dziale PROJEKTY GRAFICZNE. Jeśli potrzebujesz indywidualnej wyceny, zapisz zapytanie.

Płatności

Po złożeniu zamówienia i potwierdzeniu poprawności kalkulacji otrzymasz fakturę do opłacenia. Dopiero po zaksięgowaniu środków na naszym koncie rozpoczynamy proces produkcji.

Wkrótce na stronie zostanie uruchomiony moduł do płatności online. Prosimy o cierpliwość.